celine outlet hermes outlet

Oya ya teşekkürlerimle"Web sayfalarımı Türkçeden İngilizceye çevirip, hayallerime bir boyut daha kazandıran, 45 (kırkbeş) senelik      sevgili arkadaşım Oya'ya, içten teşekkürlerimle." Tülin Erkaya (2005)

OYA İŞCİMEN KAVASOĞLU;

 

31 Temmuz 1950 İstanbul doğumluyum.

Arnavutköy Amerikan Kız Kolejinden (ACG, 1969) mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümüne devam ettim.

Dr. Scholl Türkiye temsilcisi babamın 1971 de vefatı üzerine firma yönetimi tarafından ayak sağlığı konusunda yetiştirilmek üzere Londra’ya davet edildim. 3 yıl kaldığım Londra'da ofis yönetimi konusunda da kısa süreli bir eğitim gördüm. Daha sonra Türkiye'ye dönüp yoğun olarak iş hayatına atıldım.

3 yıl Antalya Talya Otelinde genel müdür asistanı ve tercümanı olarak görev yaptım.

Unilever şirketler topluluğunda, önce İnsan Kaynakları bölümünde seyahat servisi yöneticisi,  daha sonra Algida’da başkan asistanı olarak toplam 13 yıl çalıştım.

En son Yapı Merkezi’nde 7 yıl süreyle başkan asistanı ve özel kalemi olarak görev yaptıktan sonra Temmuz 2004 de iş hayatıma bir süre ara verdim. Aralık 2005 den itibaren Meen Partners da yeniden çalışmaya başladım.

16 ve 26 yaşlarında 2 kızım var.

oyakavasoglu@yahoo.com

Tel: + 90 532 626 8116 - İSTANBUL


YORUMLAR

Adınız

 

Yorumunuz